НБУ:USD  40.25

1 липня

30 червня

Роналду не допоміг: "Ювентус" програв другий фінал у сезоні, відеоогляд

У фінальному матчі Кубка Італії "Наполі" в серії пенальті обіграв "Ювентус" і став володарем трофея.

"Ювентус" міг відкривати рахунок на початку зустрічі. Після помилки захисту "Наполі" м'яч відскочив до Роналду, але його удар з 15 метрів відбив Мерет. В середині тайму момент був у "Наполі", але Інсіньє зі штрафного пробив у штангу.

У другому таймі перевагою володів "Наполі", але Милик і Елмас свої моменти не використали.

Матч завершився нульовою нічиєю. У серії пенальті гравці "Наполі" били без промаху, а ось Дібала і Данило забити не змогли.

"Ювентус" програв вже другий фінал у нинішньому сезоні. В кінці грудня 2019 році туринський клуб поступився "Лаціо" (1:3) в матчі за Суперкубок Італії.

"Наполі" - "Ювентус" - 0:0, по пенальті - 4:2

"Наполі": Мерет, Ді Лоренцо, Максимович, Маріу Руй (Хюсай, 81), Кулібалі, Фабіан Руїс (Аллан, 80), Демме, Інсіньє, Зелінськи, Кальєхон (Політано, 66), Мертенс (Милик, 67).

"Ювентус": Буффон, де Лігт, Алекс Сандро, Бонуччі, Пьянич (Бернардескі, 74), Куадрадо, Дуглас Коста (Данило, 66), Матюїді, Бентанкур, Роналду, Дібала.

Попередження: Бонуччі (51), Маріу Руй (77), Дібала (83).