• НБУ:USD 39.40
НБУ:USD  39.40

12 травня

Барселона здобула впевнену перемогу в битві грандів Ліги чемпіонів

Каталонська "Барселона" не зазнала проблем у виїзному матчі Ліги чемпіонів з туринським "Ювентусом". Гра завершилася перемогою іспанців з рахунком 2:0.

Вже з перших хвилин зустрічі було ясно, що каталонці налаштовані тільки на перемогу, в той час як чемпіон Італії був сам на себе не схожий.

На 14-й хвилині каталонці відкрили рахунок зусиллями Дембеле, а під завісу зустрічі Мессі відзначився з пенальті.

Варто зазначити, що форвард "Ювентуса" Мората тричі забивав у ворота "Барселони", але всі три рази з офсайду.