Вівторок, 30 квітня

30 квітня

29 квітня

Роналду приніс "Ювентусу" важливу перемогу в чемпіонаті: відеоогляд

У матчі 21-го туру чемпіонату Італії туринський "Ювентус" обіграв римську "Рому" з рахунком 2:0. Зустріч відбулася в Турині на стадіоні "Альянц".

На 13-й хвилині рахунок відкрив Роналду. Португалець отримав пас від Морати і класно пробив у дальній кут з 17 метрів. Незабаром Кріштіану міг збільшити розрив у рахунку, але його удар з близької відстані влучив у поперечину. В середині другого тайму захисник "Роми" Рожер намагався перешкодити Роналду замкнути простріл, але замість удару відправив м'яч у власні ворота.

"Ювентус", набравши 42 очка, вийшов на друге місце в турнірній таблиці Серії А. "Рома" з 40 очками опустилася на четверту позицію.

"Ювентус" - "Рома" - 2:0 (1:0)

Голи: Роналду (13), Рожер (69, автогол)

"Ювентус": Щесни, Данило, Бонуччі (де Лігт, 85), К'єлліні, Алекс Сандро (Демірал, 85), К'єза (Бернардескі, 82), Артур, Рабьо, Маккенні (Куадрадо, 65), Мората (Кулусевскі, 65) , Роналду.

"Рома": Лопес, Манчіні, Рожер, Кумбула, Карсдорп (Бруно Перес, 76), Вільяр (Діавара, 62), Верету, Спінаццола, Крістанте (Карлес Перес, 63), Мхітарян, Майораля (Джеко, 63).

Раніше повідомлялося, що в першому матчі 1/2 фіналу "Ювентус" обіграв "Інтер".