Пʼятниця, 10 травня

10 травня

9 травня

Забив три голи: нападник збірної України провів феноменальний матч в Європі, відео

Нападник збірної України і "Гента" Роман Яремчук показав неймовірну гру в матчі 27-го туру чемпіонату Бельгії з "Мускроном". Українець став автором трьох забитих м'ячів, а також віддав гольову передачу.

В середині першого тайму Яремчук отримав пас з флангу і потужним ударом з 10 метрів розстріляв ворота. В середині другого тайму українець класним пасом знайшов у штрафному партнера, який технічно переграв голкіпера ударом з близької відстані. На 84-й хвилині Яремчук замкнув простріл уздовж воріт, а в компенсований час забив головою після подачі з кутового. Завдяки натхненній грі українця "Гент" здобув перемогу з рахунком 4:0. Незважаючи на успіх, "Гент" займає лише 12-е місце в турнірній таблиці чемпіонату Бельгії.

У нинішньому сезоні 25-річний Яремчук провів за "Гент" 29 матчів, забив 16 голів і віддав п'ять результативних передач.

Раніше повідомлялося, що український футболіст забив красивий гол у Іспанії.