22 травня

21 травня

20 травня

Збірна України прикро програла лідеру групи у відборі на Євро-2022: відеоогляд

У матчі 3-го туру відбіркового турніру чемпіонату Європи 2022 року з футзалу (міні-футбол) збірна України програла національній команді Хорватії з рахунком 2:3. Зустріч відбулася в хорватському Осієку.

Українці пропустили вже на другій хвилині матчу після удару Сутона. Втім, незабаром рахунок зрівняв Педяш. У кінцівці першого тайму чудову атаку збірної України голом завершив Малишка. У другій половині українські футзалісти мали кілька хороших нагод збільшити розрив у рахунку, але свої моменти не реалізували. Хорвати в кінцівці спочатку зрівняли рахунок, а потім забили переможний гол.

ХОРВАТІЯ - УКРАЇНА: ПОВНЕ ВІДЕО МАТЧУ

Наступний матч збірна України проведе 7 березня на своєму полі з Хорватією.

Після трьох турів Хорватія є лідером групи 1, набравши дев'ять очок. Україна поки що провела два матчі і з трьома очками займає друге місце.

Пряму путівку на чемпіонат Європи отримає переможець групи, а також шість кращих збірних, що посядуть другі місця.

Фінальна стадія континентальної першості пройде в Нідерландах з 19 січня по 6 лютого 2022 року.

ЄВРО-2022

Відбірковий турнір, 3-й тур

ХОРВАТІЯ - УКРАЇНА - 3:2 (1:2)

Голи: Сутон (2), Евловчіч (35), Періч (37) - Педяш (9), Малишко (19)

Раніше повідомлялося, що Україна знищила Албанію в матчі 2-го туру відбіркового турніру Євро-2022.