Середа, 1 травня

1 травня

Найкраща тенісистка України перемогла топ-суперницю в матчі-трилері на супертурнірі в США

Перша ракетка України Еліна Світоліна перемогла чешку Петру Квітову в матчі 1/8 фіналу супертурніру в Маямі (США).

Поєдинок тривав майже 2,5 години і завершився перемогою українки в трьох партіях.

Першу партію Світоліна провела вкрай невдало, двічі програвши свою подачу і в підсумку програла сет з рахунком 2:6. Другий сет виявився більш наполегливим. Суперниці впевнено вигравали свої подачі, не дозволяючи навіть зробити брейк-пойнт. Втім, в 11-му геймі Світоліной вдалося зробити брейк, а в наступному геймі вона завершила сет на своїй подачі. У вирішальній партії українка повела з рахунком 3:0, а потім програла чотири гейми поспіль. Проте, Еліні вдалося зібратися і знову вийти вперед, але Квітова знову зрівняла рахунок. Вирішальним виявився 11-й гейм, в якому Світоліна з третього брейк-пойнту виграла подачу суперниці. У наступному геймі українка впевнено довела матч до перемоги на своїй подачі.

Еліна Світоліна (Україна) - Петра Квітова (Чехія) - 2:6, 7:5, 7:5

У чвертьфіналі Світоліна зустрінеться з переможцем пари Анастасія Севастова (Латвія) - Ана Конюх (Хорватія).

Раніше повідомлялося, що Світоліна програла у 3-му колі на турнірі в Досі (Катар).