Неділя, 5 травня

5 травня

Матч відбору на чемпіонат світу завершився з двозначним рахунком: відеоогляд

У матчі азіатського відбіркового турніру чемпіонату світу 2022 року збірна Японії в гостях розгромила команду Монголії з рахунком 14:0. Зустріч відбулася в місті Улан-Батор на стадіоні "Футбольний центр МФФ".

Гості відкрили рахунок на 13-й хвилині, відзначився Такуми Мінаміно. В середині другого тайму перевагу японців збільшив Юя Осако. Потім відзначилися Даіті Камада і Хідемаса Моріта, а незабаром гол в свої ворота забив монгол Хаш-Ердене Туяя. На 55-й хвилині дубль оформив Осако, а потім відзначився Се Інагакі. На 73-й хвилині гол забив Дзюні Іто, а ще через п'ять хвилин відзначився Кіого Фурухасі. Незабаром Іто і Фурухасі забили ще по голу, зробивши дублі. Японці не зупинялися до фінального свистка і забили ще три м'ячі в компенсований час. Голи на рахунку Такуми Асано, Осаки і Інагакі.

Монголія - Японія - 0:14 (0:5)

Голи: Мінамімо (13), Осако (23, 90+2), Камада (26), Моріта (33), Туяя, 39 (автогол), Інагакі (68, 90+3), Іто (73, 79), Фурухасі (78, 86), Асано (90+1).

Японія виграла п'ять матчів з п'яти з різницею м'ячів 27-0 і лідирує в групі F.