Четвер, 2 травня

2 травня

"Динамо" здобуло важливу перемогу перед битвою з "Шахтарем": відео огляд

У матчі 21-го туру чемпіонату України київське "Динамо" обіграло "Дніпро-1" з рахунком 2:0. Зустріч відбулася в Дніпрі на стадіоні "Дніпро-Арена".

У першому таймі йшла рівна боротьба, команди практично не створили небезпечних моментів. У другому таймі на 57-й хвилині рахунок відкрив Миколенко, а через кілька хвилин "Дніпро-1" залишився вдесятьох через вилучення Довбіка. Незабаром перевагу "Динамо" збільшив Сидорчук.

Таким чином, "Динамо" зберегло відрив у сім очок від "Шахтаря" перед матчем з "гірниками". У 22-му турі "Шахтар" і "Динамо" зіграють між собою. Зустріч відбудеться 17 квітня, і розпочнеться о 19:30.

"Динамо" - "Дніпро-1" - 2:0 (0:0)

Голи: Миколенко (57), Сидорчук (67)

"Динамо": Бущан, Забарний, Тимчик, Караваєв, Сирота, де Пена (Родрігеш, 59), Шапаренко (Шепелєв, 59), Буяльський, Сидорчук, Миколенко, Бесєдін (Супряга, 72).

"Дніпро-1": Юрчук, Цуріков, Дуглас, Тейлор, Логінов, Ігнатенко (Батагов, 73), Ді Франко, Когут (Назаренко, 73), Сваток (Хобленко, 65), Довбік, Чуже.

Попередження: Довбік (24), Чуже (35), Сидорчук (40), Когут (44), Ді Франко (47), Бесєдін (63), Караваєв (75).

Вилучення: Довбік (61).