Вівторок, 30 квітня

30 квітня

"Манчестер Юнайтед" знищив "вовків" в півфіналі Ліги Європи: відеоогляд

У першому матчі 1/2 фіналу Ліги Європи "Манчестер Юнайтед" розгромив "Рому" з рахунком 6:2. Зустріч відбулася в Манчестері на стадіоні "Олд Траффорд".

На початку зустрічі рахунок відкрив Фернандеш, але незабаром Пеллегріні зрівняв рахунок, а на 33-й хвилині Джеко вивів гостей вперед. Втім, другий тайм повністю залишився за господарями, які забили п'ять м'ячів. Дублем відзначився Кавані, ще по голу на рахунку Фернандеша, Погба і Грінвуда.

Матч-відповідь відбудеться в Італії 6 травня.

"Манчестер Юнайтед" Англія - "Рома" Італія - 6:2 (1:2)

Голи: Бруну Фернандеш (9, 71, з пенальті), Кавані (48, 64), Погба (75), Грінвуд (86) - Пеллегріні (15, з пенальті), Джеко (33)

"Манчестер Юнайтед": Де Геа, Лінделеф, Шоу, Магуайр, Ван-Біссака, Фред (Матіч, 83), Погба, Мактоміні, Бруну Фернандеш (Мата, 89), Кавані, Решфорд (Грінвуд, 76).

"Рома": Лопес (Міранте, 28), Карсдорп, Смоллінг, Рожер, Спінаццола (Бруно Перес, 37), Верету (Вільяр, 5), Крістанте, Мхітарян, Діавара, Пеллегріні, Джеко.

Попередження: Вільяр (50), Погба (51), Смоллінг (61).