Неділя, 28 квітня

28 квітня

27 квітня

"Арсенал" програв "підводникам" в півфіналі Ліги Європи: відеоогляд

У першому матчі 1/2 фіналу Ліги Європи іспанський "Вільярреал" обіграв англійський "Арсенал" з рахунком 2:1. Зустріч відбулася в Вільярреалі на стадіоні "Естадіо де ла Сераміка".

На початку зустрічі рахунок відкрив Трігерос, а на 29-й хвилині перевагу "підводників" збільшив Альбіоль. У другому таймі "Арсенал" залишився вдесятьох і здавалося, що іспанський клуб доб'є суперника, але замість цього "канонірам" вдалося забити важливий виїзний гол, відзначився Пепе.

Матч-відповідь відбудеться в Лондоні 6 травня.

"Вільярреал" Іспанія - "Арсенал" Англія - 2:1 (2:0)

Голи: Трігерос (5), Альбіоль (29) - Пепе (73, з пенальті)

"Вільярреал": Рульї, Фойт (Перес, 70), Альбіоль, Пау Торрес, Педраса (Альберто Морено, 80), Пареха, Капу, Трігерос (Мойсес Гомес, 81), Чуквуезе, Жерар Морено, Пако Алькасер (Коклен, 46 ).

"Арсенал": Лено, Чемберс, Марі, Холдинг, Сміт-Роу (Ель-Ненни, 90), Парти, Едегор (Мартінеллі, 63), Джака, Пепе (Вілліан, 90), Себальос, Сака (Обамеянг, 85).

Попередження: Пау Торрес (37), Себальос (44), Парті (57), Капу (67), Обамеянг (90).

Вилучення: Себальос (57), Капу (80).