Середа, 1 травня

30 квітня

Манчестер Сіті - ПСЖ - 2:0 відео голів

У матчі-відповіді 1/2 фіналу Ліги чемпіонів "Манчестер Сіті" переміг ПСЖ з рахунком 2:0 і завоював путівку в фінал. Зустріч відбулася в Манчестері на стадіоні "Етіхад".

На 11-й хвилині Зінченко отримав пас від Едерсона, промчав по флангу і віддав пас на де Брюйне, який з 15 метрів пробив у захисника, але першим на добиванні виявився Марез і з гострого кута переправив м'яч у ворота. Через кілька хвилин гості могли зрівняти рахунок, але Маркіньос пробив в поперечину. В середині другого тайму Фоден з флангу увірвався в штрафну, прострілив уздовж воріт і Марез забив другий гол ударом з близької відстані.

У фіналі "Манчестер Сіті" зіграє з переможцем пари "Челсі" - "Реал" (перший матч - 1:1).