Середа, 1 травня

1 травня

30 квітня

ПСЖ - Манчестер Сіті: відеоогляд

У першому матчі 1/2 фіналу Ліги чемпіонів ПСЖ програв "Манчестер Сіті" з рахунком 1:2. Зустріч відбулася в Парижі на стадіоні "Парк де Пренс".

Парижани відкрили рахунок на 15-й хвилині. Маркіньос виграв верхову дуель після подачі з кутового і ударом головою вразив ворота. Гості зуміли відігратися в середині другого тайму. Де Брюйне навісив з флангу, а Навас припустився помилки і м'яч нікого не торкнувшись влетів у ворота. Через кілька хвилин "Манчестер Сіті" вивів вперед Марез, який забив гол ударом зі штрафного. Кінцівку матчу ПСЖ догравав вдесятьох через вилучення Гуйє.

ПСЖ - Манчестер Сіті: відео голів

Матч-відповідь відбудеться в Англії 4 травня.