• НБУ:USD 40.35
  • НБУ:EUR 43.25
НБУ:USD  40.35

Пишаємося нашою збірною: Зеленський відреагував на успіх збірної України на Євро-2020

Президент України Володимир Зеленський прокоментував перемогу України над Північною Македонією з рахунком 2: 1 на чемпіонаті Європи.

Реакція президент написав у своєму Instagram.

"Два блискучих голи і заслужена перемога в грі з Північною Македонією. Пишаємося нашою збірною. Так тримати. З вами підтримка усієї України", - написав Зеленський, прикріпивши фотографію українських футболістів.

Українці відкрили рахунок на 29-й хвилині. Після подачі з кутового Караваєв п'ятою зробив пас на дальню штангу і Ярмоленко з пари метрів переправив м'яч в сітку. На 34-й хвилині Ярмоленко класним пасом вивів Яремчука сам на сам і Роман технічно переграв голкіпера. У другому таймі македонці зуміли скоротити розрив у рахунку завдяки голу Аліоскі.

У 3-му турі Україна зіграє з Австрією, а Північна Македонія зустрінеться з Нідерландами.

Раніше повідомлялося, що фанати яскраво відреагували на перемогу України над Північною Македонією.