Понеділок, 6 травня

6 травня

Італія - Австрія: відео голів

У матчі 1/8 фіналу чемпіонату Європи Італія обіграла Австрію з рахунком 2:1 і завоювала путівку до чвертьфіналу.

Рахунок був відкритий на 95-й хвилині. К'єза отримав пас в штрафному і точно пробив у дальній кут. Через 10 хвилин перевагу італійців збільшив Пессіна, який розстріляв ворота австрійців ударом з близької відстані. Австрійці намагалися відігратися і навіть забили один гол, але на більше їм не вистачило часу.

Італія в 1/4 фіналу зіграє з переможцем пари Бельгія - Португалія.

Італія - Австрія - 2:1 (0:0)

Голи: К'єза (95), Пессіна (105) - Калайджіч (114)

Італія: Доннарумма, Спінаццола, Бонуччі, Ді Лоренцо, Ачербі, Жоржиньо, Верратті (Локателлі, 67), Берарді (К'єза, 84), Барелла (Пессіна, 67), Інсіньє (Крістанте, 108), Іммобіле (Белотті, 84).

Австрія: Бахманн, Алаба, Лайнер (Тріммель, 114), Драгович, Хінтереггер, Грілліч (Шауб, 105), Шлагер (Грегоріч, 105), Лаймер (Ільзанкер, 114), Баумгартнер (Шопф, 90), Забітцер, Арнаутович (Калайджіч , 97).

Попередження: Арнаутович (2), Ді Лоренцо (50), Барелла (51), Хінтереггер (103).