Понеділок, 6 травня

5 травня

4 травня

В Англії розкритикували вчинок капітана збірної України в матчі Євро-2020: відео

Англійська преса розкритикувала капітана збірної України Андрія Ярмоленка за його вчинок в матчі 1/4 фіналу чемпіонату Європи з командою Англії (0:4).

Епізод стався в кінцівці першого тайму. Нападник збірної України Роман Яремчук зіткнувся із захисником англійців Гаррі Магуйаром, в результаті чого гравець збірної Англії опинився на газоні. Яремчук вирішив допомогти супернику встати на ноги, але Ярмоленко відштовхнув Романа від англійця. Після цього Ярмоленко сказав щось різке на адресу Магуйара. У ЗМІ назвали дивним вчинок українця.

Варто зазначити, що через кілька хвилин після початку другого тайму Магуайр забив гол, який зробив рахунок 2:0, і практично зняв всі питання про переможця матчу.

Раніше повідомлялося, що легендарний динамівець дав оцінку матчу Україна - Англія.