Четвер, 2 травня

2 травня

1 травня

Футболіст фінського клубу показав середній палець фанатам "Ворскли": фото

Нападаючий фінського клубу КуПС Анієкпено Удо показав середній палець українським уболівальникам під час матчу-відповіді 2-го кваліфікаційного раунду Ліги конференцій з полтавською "Ворсклою" (3:2).

Про це повідомляє Footboom.

Інцидент стався в той момент, коли всі футболісти махали в бік трибун. Невідомо, кому саме адресував свій жест Удо, але в тому секторі знаходилися в основному українські фанати.

Нагадаємо, що в матчі-відповіді з фінами "Ворскла" двічі вела в рахунку - 1:0 і 2:1, але в компенсований час другого тайму гості зуміли зрівняти рахунок і перевести гру в додатковий час. В овертаймі "Ворскла" залишилася вдесятьох через вилучення Кушніренко та незабаром пропустила гол, який став вирішальним. Таким чином, український клуб вилетів з нового турніру УЄФА.

Раніше повідомлялося, що футболісти в Болівії ледь не загинули через смерч.