Субота, 4 травня

4 травня

Український "Прометей" створив сенсацію у баскетбольній Лізі чемпіонів

Чемпіон України з баскетболу слобожанський "Прометей" сенсаційно переміг ізраїльський "Хапоель" з Єрусалиму у третьому матчі раунду плей-ін Ліги чемпіонів ФІБА і вийшов до наступної стадії турніру. Зустріч завершилася із рахунком 85:75 на користь гостей.

Чемпіон України ударно провів першу чверть, вигравши її з різницею у 15 очок. Однако згодом цю перевагу було майже повністю розгублено.

Проте у вирішальній четвертій чверті "Прометей" не дав супернику шансів урятувати матч. Найрезультативнішим гравцем у складі переможців став Д'Анджело Харрісон - на його рахунку 18 очок.

Ліга чемпіонів ФІБА, раунд плей-ін, третій матч

"Хапоель" (Єрусалим, Ізраїль) - "Прометей" (Слобожанське, Україна) - 75:85 (12:27, 24:16, 20:16, 19:26)

Перший матч в Ізраїлі "Прометей" програв із рахунком 70:95, а у другому взяв реванш, вирвавши перемогу на останніх секундах овертайму – 82:79.