НБУ:USD  40.85

28 вересня

27 вересня

Небачена ефективність: "Ліверпуль" розправився з "Інтером" у Лізі чемпіонів

Італійський "Інтер" програв англійському "Ліверпулю" у першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Зустріч, що відбулася у Мілані на стадіоні "Джузеппе Меацца", завершилася з рахунком 0:2.

Автором першого голу в поєдинку став Роберто Фірміно – бразилець забив ударом головою від ближньої стійки після подачі кутового. Сталося це на 75-й хвилині зустрічі.

Цікаво, що удар бразильця виявився першим, який припав у площину воріт у цьому матчі для обох команд. Другий завдав Мохамед Салах на 83-й хвилині. І він також виявився результативним.

Ліга чемпіонів, 1/8 фіналу, перший матч

"Інтер" - "Ліверпуль" - 0:2

Голи: Фірміно, 75; Салах, 83.

Поєдинок у відповідь команди зіграють 8 березня в Ліверпулі на стадіоні "Енфілд".

Раніше "Апостроф" повідомляв, що гравець "Ліверпуля" моторошним фолом зламав ногу супернику.