RU  UA  EN

Четвер, 20 червня
  • Лайм
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
26.15
Світ

Голосування за кращий ресторан Києва

Новини

20 червня

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

Молодий і рішучий: у Росії назвали ім'я можливого наступника Путіна

Російський політолог Дмитро Орєшкін вважає, що глава Чечні Рамзан Кадиров не зможе стати конкурентом Володимира Путіна на президентських виборах в РФ, але він досить "крутий" і популярний, щоб вважатися можливим наступником Путіна.

Про це повідомляє "Обозреватель".

Орєшкін сказав, що Кадиров є найвідомішим з глав суб'єктів РФ.

"Він весь час стирчить в телевізорі, він весь час висловлюється за Путіна – тобто він знаходиться під путінським крилом. Він молодий, він рішучий. Він воює проти "хохлів" і "віслюків", в Сирії і десь ще. Його популярність дійсно зростає", - говорить політолог.

Він зазначив, що в Росії досить сильні націоналістичні настрої, і "цурку" вибирати в якості президента поки ніхто не буде". Однак, заявив Орєшкін, обирати наступного президента РФ будуть не на виборах, а "в просторі того, хто крутіший, у кого більше багнетів".

Орєшкін додав, що "у Кадирова є своя армія, у Шойгу є своя армія, у ФСБ є свої збройні частини".

"Будуть враховувати і варіант популярності. Шойгу популярний – він "сильний воїн", Лавров популярний – він "дає відсіч Штатам". І Кадиров в цьому славному колективі теж крутий пацан", - сказав експерт.

За його словами, в російському суспільстві поважають "крутих" і "глибоко зневажають" демократів, яких вважають "слабаками".

Як повідомляв "Апостроф", нещодавно журнал Charlie Hebdo опублікував карикатуру на Рамзана Кадирова.

Новости партнеров

Загрузка...