RU  UA  EN

Четвер, 27 червня
  • Лайм
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
25.90
Світ

Читайте нас у Telegram-каналі

Новини

27 червня

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

До ватажка ДНР навідався куратор кримського "референдуму" з Москви

Візит тимчасового в.о. голови Башкірії Радія Хабірова в ДНР є черговим сигналом для Києва про те, що розмовляти з новим президентом України Володимиром Зеленським Москва має намір з позиції сили.

Таку думку висловили автори Telegram-каналу "Політкурай".

Офіційно повідомляється, що Хабіров відвідав ДНР, щоб вшанувати пам'ять командира 112-ї Башкирської кавалерійської дивізії генерал-майора Мінігалі Шаймуратова, який загинув на Донбасі у часи Другої світової війни.

Проте наголошується, що більш вагомою причиною візиту стала зміна влади в Україні.

"Хабіров був одним з кураторів кримського "референдуму", відповідаючи за супровід парламентаріїв, а також беручи участь в переговорах з кримськими татарами. Його візит можна розглядати, як ще один сигнал Києву, що при збереженні Україною нинішнього зовнішньополітичного вектора, варто чекати збільшення інтеграційних процесів народних республік до Росії", - відзначають автори каналу.

У свою чергу автори Telegram-каналу "Політджойстик" підкреслюють, що візит Хабірова в ДНР - "поворотний момент в історії Донбасу".

"Хабіров - це не один з молодих технократів Путіна, це адміністратор Путіна, який не зробить такий відвертий крок без узгодження", - пишу вони.

У той же час, за даними "Політкурая", візит Хабірова в ДНР був не тільки узгоджений з Адміністрацією президента Росії, "але і є відображенням вектора Кремля щодо української проблематики". Нібито цей візит є продовженням політики, в рамках якої Росія оголосила про заборону на постачання енергоресурсів в Україну, про роздачу паспортів жителям ОРДЛО. В рамках цієї ж політики новим куратором ДНР-ЛНР найближчим часом буде призначений екс-посол Росії в Білорусі Михайло Бабич.

"На Старій площі з самого початку не покладали надій на поліпшення відносин з Києвом після обрання Зеленського і будуть розмовляти з ним тільки з позиції сили", - пишуть автори.

Вони також відзначають, що в Москві усвідомили, що ДНР і ЛНР не вдасться повернути Україну на російських умовах і готують "активні дії", які змусять Київ повернуться до діалогу.

Як повідомляв "Апостроф", раніше стало відомо про терміновий візит в Москву ватажка ДНР.

Новости партнеров

Загрузка...