RU  UA  EN

Неділя, 16 червня
  • Лайм
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
26.20
Світ

Голосування за кращий ресторан Києва

Новини

16 червня

15 червня

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

Путін помер? У Росії озвучили небезпечну теорію про главу Кремля

У Росії існує думка про те, що президента Росії Володимира Путіна вже давно немає в живих.

Таку версію озвучив в інтерв'ю OBOZREVATEL російський журналіст Саша Сотник.

"Зараз скажу таку дику конспірологічну річ: Москва повниться чутками, що Путіна нібито вже немає в живих. Що замість нього показують нескінченних двійників: якута, круглого, квадратного, банкетного, не знаю кого там ще. На цьому місці я вже не затикаю конспірологів: адже якщо країна управляється в режимі спецоперацій, а по телевізору доносять спецінформацію, яка абсолютно не відповідає дійсності, коли Путін може бути відразу в двох місцях одночасно, я приходжу до висновку, що конспірологи мають право на свою думку", - упевнений він.

За словами журналіста, є вагомі підстави думати, що теорія про смерть Путіна має право місце бути.

"Колись було складно повірити, що чекісти можуть підривати сплячих в будинках людей, але вони зробили це. Боюся, що ця конспірологічна теорія може мати під собою підстави. І якщо це так, то ми взагалі зіткнулися з якоюсь новою, незрозумілою формою управління, взаємодії владного угруповання з населенням, коли є віртуальний портрет і навіть є кілька схожих на нього ляльок. А країною колегіально керує якась банда", - уточнив Сотник.

У разі ж, якщо Путін все-таки живий, то, на думку журналіста, "сам він ніколи не піде".

"Якщо Путіна фізично немає і все, що про нього показують це фейк, то в такому випадку вони можуть зобразити, що так він втомився, він іде. Будь двійник прочитає заготовлену промову і випаруватися. А де Путін? А він вже чорт знає де. З іншого боку якщо вся ця конспірологія повна фігня, а Путін існує фізично, і саме він править, то сам він ніколи не піде", - додав він.

Детальніше про підступні плани Путіна, читайте в матеріалі "Апострофа": Путін може занурити Україну в хаос заради відновлення СРСР - Павло Казарін.

Новости партнеров

Загрузка...