RU  UA  EN

Неділя, 22 вересня
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
24.30
Світ

Читайте нас у Telegram-каналі

Новини

22 вересня

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

Зрадила з портретом царя: в мережі ажіотаж через розлучення Поклонської з чоловіком

Колишній прокурор, так званий "депутат" Держдуми Росії від окупованого Криму Наталія Поклонська розлучилася зі своїм чоловіком, екс-главою апарату омбудсмена Росії Іваном Соловйовим.

Про це сам Соловйов розповів в інтерв'ю "РИА Новости".

За його словами, вони не зійшлися з Поклонською, оскільки обидва хотіли бути лідерами в сім'ї.

"Два лідера в одній родині - гримуча суміш, яка навряд чи коли-небудь могла устаканитися. Один гарний, інший дуже красивий. Один розумний, інший дуже розумний. Один цілеспрямований, інший дуже сильно цілеспрямований. Звичайно, найвища ступінь тут відноситься до жінки", - розповів чоловік екс-прокурора.

Він пояснив, що "полегшив дружині завдання" і надав їй можливість самій вибрати подальший шлях і розставляти пріоритети.

"Вона свій вибір зробила. Як це було виконано - вже її особиста справа, а також її совісті і виховання. Це мінус не в мою карму і не мій хайп. Ніколи не напрошувався ні до кого під крило і вже тим більше не будував кар'єру на глибоко особистих відносинах. Знаю, що в номенклатурному і фінансовому планах це завжди карало мене, але зате дозволяло залишатися собою. Як у пісні Михайла Круга "але іншим ніколи, ніколи я не буду, якщо щось не так, ви вибачте мене", - додав він.

У мережі не втрималися від жартів з приводу розпаду шлюбу скандального "депутата".

Нагадаємо, як раніше повідомляв "Апостроф", так звана "депутат" Державної Думи РФ Наталія Поклонська розповіла, як святий Лука Кримський нібито вилікував її від хвороби уві сні.

Новости партнеров

Загрузка...