У Гродненській області Білорусі розпочалися масштабні мобілізаційні навчання, у межах яких військкомати почали масово викликати військовозобов’язаних. У межах заходів планується оповістити близько двох тисяч громадян для перевірки облікових даних.

Про це повідомляє військове інформаційне агентство Збройних Сил Республіки Білорусь "Ваяр", передає "Апостроф".

Деталі проведення навчань

Згідно з офіційним розпорядженням військового комісара області, процес оповіщення в Ошмянському районі стартував 20 червня. Наступного дня, 21 червня, розпочав роботу пункт попереднього збору, де фахівці проводять звірку даних військовозобов’язаних.

Продовження після реклами
РЕКЛАМА

Заходи організовані у кілька етапів і, згідно з планом, триватимуть до 2 липня. Військове інформаційне агентство "Ваяр" зазначає, що громадяни, які отримали повістки, нібито "ставляться до заходів, що проводяться, з розумінням і почуттям обов’язку".

Нагадаємо, в етері телеканалу "Апостроф" заступник голови Об'єднаного перехідного кабінету (ОПК) Павло Латушко розповів, що режим Олександра Лукашенка підійшов до максимального рівня військової готовності за весь час свого існування, планомірно інтегруючи власний оборонний та законодавчий потенціал у воєнну машину Російської Федерації. Попри масштабну мілітаризацію країни, самостійний наступ білоруської армії залишається малоймовірним через відсутність суспільного консенсусу щодо участі у війні.

Продовження після реклами
РЕКЛАМА
Завантаження...