На території Франції підтвердили перший випадок захворювання на вірус Ебола. Інфекцію виявили в лікаря, який повернувся до країни після участі в гуманітарній місії в Демократичній Республіці Конго.

Про це повідомляє телеканал France24 із посиланням на офіційну заяву французького міністерства охорони здоров’я.

"Міністерство охорони здоров’я сьогодні підтверджує виявлення першого позитивного випадку захворювання на вірус Ебола на території країни", — заявили в міністерстві.

Продовження після реклами
РЕКЛАМА

Наразі інфікований пацієнт перебуває в ізоляції під наглядом медиків. Представники профільних органів охорони здоров'я розпочали роботу з відстеження осіб, із якими контактував лікар після повернення.

Водночас у міністерстві запевнили, що загроза поширення інфекції для населення європейських країн оцінюється як низька.

Bloomberg писало, що пацієнти з Еболою тікають з лікувальних центрів у Демократичній Республіці Конго в пошуках їжі. Таким чином голод став однією з найбільших перешкод для стримування вірусу.

Продовження після реклами
РЕКЛАМА

Урядові звіти задокументували понад 150 випадків втечі з лікувальних та ізоляційних центрів Еболи з кінця травня. 

В одному з випадків 11 пацієнтів втекли з лікарні в Бамбу, приблизно за 25 миль від епіцентру спалаху навколо золотодобувного міста Монгбвалу, через недостатню харчову підтримку.

Завантаження...