Державна енергетична компанія Tanesco повідомила, що в суботу в електромережі Танзанії стався технічний збій, внаслідок чого райони, що постачаються через національну мережу, залишилися без електроенергії.

Про це повідомляє Bloomberg.

Танзанія, встановлена ​​потужність якої становить 4 383 мегавати при піковому попиті в 2 100 мегават, стикається з частими відключеннями електроенергії через збої в електромережі.

Продовження після реклами
РЕКЛАМА

Відключення електроенергії почалося о 12:00 за нью-йоркським часом.

Через відключення електроенергії Залізнична корпорація Танзанії призупинила роботу своєї пасажирської електричної залізничної мережі від комерційного вузла Дар-ес-Салам до столиці Додоми.

Читайте також: Африканський континент розколюється з подвійною швидкістю: вчені попередили про наслідки для планети

Продовження після реклами
РЕКЛАМА

 

 

Завантаження...