Державна енергетична компанія Tanesco повідомила, що в суботу в електромережі Танзанії стався технічний збій, внаслідок чого райони, що постачаються через національну мережу, залишилися без електроенергії.
Про це повідомляє Bloomberg.
Танзанія, встановлена потужність якої становить 4 383 мегавати при піковому попиті в 2 100 мегават, стикається з частими відключеннями електроенергії через збої в електромережі.
Відключення електроенергії почалося о 12:00 за нью-йоркським часом.
Через відключення електроенергії Залізнична корпорація Танзанії призупинила роботу своєї пасажирської електричної залізничної мережі від комерційного вузла Дар-ес-Салам до столиці Додоми.
Читайте також: Африканський континент розколюється з подвійною швидкістю: вчені попередили про наслідки для планети