На території тимчасово окупованого Криму скорочують кількість пасажирських потягів, які курсують до материкової частини Російської Федерації та у зворотному напрямку.
Про це заявив російський ставленик на півострові Сергій Аксьонов.
За його словами, під обмеження потрапили поїзди "Таврія". Відтепер щодня забезпечуватиметься рух лише семи потягів.
При цьому вони доїжджатимуть тільки до залізничної станції "Керч-Південна", яку відкрили у 2021 році одразу за Кримським мостом і називали першими залізничними "воротами" півострова.
Аксьонов також зазначив, що решту поїздів, які були задіяні у поточному літньому сезоні, скасовуватимуть поступово. Цей процес планують завершити впродовж двох тижнів.
Як писав "Апостроф", у ніч проти 25 червня окупований Крим зазнав масованої атаки, що супроводжувалася серією вибухів у різних районах півострова та спричинила перебої з електропостачанням. Удари були спрямовані на об’єкти енергетичної інфраструктури, після чого в багатьох містах, зокрема в Ялті та Сімферополі, тимчасово зникало світло.
Крім того, агенти партизанського руху АТЕШ провели розвідку трьох об'єктів військової інфраструктури в західному Криму — в районах Заозерного та Вітіно.
Напередодні медіапроєкт "Схеми" опублікував серію супутникових знімків, які демонструють результати українських атак по об'єктах інфраструктури на тимчасово окупованому Кримському півострові та прилеглих територіях, що використовуються для забезпечення російських військ.
Кадри, отримані від компанії Vantor за період з 12 по 22 червня, фіксують масштабні руйнування ключових логістичних маршрутів загарбників і пожежі на паливних об'єктах регіону.