У Національній енергетичній компанії "Укренерго" спрогнозували ситуацію в енергосистемі та можливість дії графіків відключень електричної енергії на вівторок, 23 червня. 

Про це повідомив пресцентр НЕК "Укренерго".

В енергокомпанії зазначили, що завтра в країні не буде необхідності у запровадженні графіків відключень електрики для простого населення та обмеження потужності для промисловості та бізнесу.

Продовження після реклами
РЕКЛАМА

Однак в Укренерго закликали споживачів обмежити використання електроенрегії.

"Застосування заходів обмеження споживання не планується. Користування потужними електроприладами варто перенести на денний час — з 10:00 до 17:00. Будь ласка, споживайте електроенергію раціонально", — йдеться у повідомленні. 

Наслідки російських обстрілів 22 червня

За даними Укренерго, внаслідок російських атак на об’єкти енергетичної інфраструктури на ранок найскладнішою ситуація фіксувалась у Донецькій та Херсонській областях. Там спостергіається найбільший обсяг нових знеструмлень через пошкоджене ворогом обладнання. 

Продовження після реклами
РЕКЛАМА

Окрім того, після нічних та ранкових обстрілів були знеструмлені споживачі на Сумщині, Харківщині, Миколаївщині, Чернігівщині та Запоріжжі.

Там, де це дозволяли безпекові умови, розпочались аварійно-відновлювальні роботи. Енергетики роблять усе можливе для якнайшвидшого заживлення всіх знеструмлених абонентів.

Як розповідав "Апостроф", 22 червня в Україні також не планувалися застосування заходів обмеження споживання електроенергії.

Завантаження...