У Києві прокуратура передала до суду матеріали справи щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця. Під час закупівель було переплачено 15 млн грн.

Про це повідомляє пресслужба Київської міської прокуратури.

Як зазначається, йдеться про здійснення ремонту покрівлі та фасаду медуніверситету. Підозри отримали троє осіб.

Продовження після реклами
РЕКЛАМА

"За процесуального керівництва ювенальних прокурорів Шевченківської окружної прокуратури міста Києва викрито злочинну схему розтрати бюджетних коштів під час проведення ремонтних робіт у Національному медичному університеті", — йдеться у повідомленні.

За версією слідства, одна з фігуранток організувала схему привласнення коштів, що були виділені на ремонт корпусів медиуніверситету. Вона забезпечувала участь у тендерах підконтрольних фірм, які лише створювали видимість конкуренції. Після цього з переможцем укладали договори, де вартість та обсяги робіт були штучно завищені.

Отримані кошти виводили на підконтрольні структури та знімали готівкою. У результаті на ремонті одного з корпусів у 2021 році підозрювані заволоділи понад 15 млн грн.

Продовження після реклами
РЕКЛАМА

Підозри у пособництві висунули:

  • особі, яка забезпечувала створення та участь фіктивних підприємств у тендерах;
  • інженеру з технагляду, що контролював виконання робіт;
  • ексначальнику відділу капітальних ремонтів та будівництва університету.

Нагадаємо, у Києві перед судом постане постачальник електричної енергії для дитячих садків Деснянського району у кримінальній справі про заволодіння 1,8 млн грн.

Завантаження...