У понеділок вдень, 22 червня, в кількох районах Києва сталося часткове відключення електропостачання. Через відсутність струму в місті зупинилися фунікулер та тролейбуси.

Про це повідомляє "Апостроф", посилаючись на місцеві Telegram-канали.

Деталі ситуації

За повідомленнями, без електроенергії опинилися Голосіївський, Дарницький та Дніпровський райони столиці. 

Продовження після реклами
РЕКЛАМА

У місцевих пабліках користувачі масово підтверджують зникнення світла у цих частинах міста. Наразі іншої інформації про причини чи терміни відновлення живлення немає. 

UPD. В ДТЕК уточнили: енергетики вже працюють над відновленням електропостачання у Дарницькому та Дніпровському районах Києва, де сталися аварійні відключення. Орієнтовний час повернення світла – до 16:00.

Продовження після реклами
РЕКЛАМА

Раніше "Апостроф" повідомляв, що внаслідок російських атак на об’єкти енергетичної інфраструктури на ранок найскладнішою є ситуація у Донецькій та Херсонській областях.

Завантаження...