В КМДА нагадали, що під час літніх канікул, із 1 липня до 31 серпня, призупиняється дія безоплатного проїзду для школярів, яка запроваджена тільки на час навчального року.

Про це повідомляється на офіційній сторінці адміністрації.

В КМДА нагадали, що натомість учні можуть скористатися пільговими умовами – знижкою 75% на проїзні квитки для міського пасажирського транспорту.

Продовження після реклами
РЕКЛАМА

Придбати пільговий проїзний можна:

  • у застосунку Київ Цифровий;
  • у терміналах самообслуговування;
  • на сайті КП «ГІОЦ»;
  • у застосунку EasyPay.

Для учнів денної форми навчання доступні такі варіанти пільгових проїзних:

  • 325 грн – безлімітний проїзний на місяць;
  • 162,50 грн – безлімітний проїзний на другу половину місяця;
  • 72,50 грн – проїзний на 46 поїздок на місяць;
  • 97,50 грн – проїзний на 62 поїздки на місяць;
  • 143,75 грн – проїзний на 92 поїздки на місяць;
  • 192,50 грн – проїзний на 124 поїздки на місяць.

Школярі також можуть придбати разові поїздки на учнівський квиток, однак у такому випадку знижка 75% не застосовується.

Продовження після реклами
РЕКЛАМА

В КМДА також повідомили, що з 1 липня до 31 серпня буде призупинено право на безоплатний проїзд курсантів вищих військових навчальних закладів, які користуються цією пільгою протягом навчального року.

Як повідомляв "Апостроф", київська міська електричка відновлює рух повним залізничним кільцем навколо столиці.

 
 
Завантаження...