Після звершення десятого сезону шоу "Зважені та щасливі" в мережі почали активно обговорювати можливий роман між фіналісткою Маґдою Димид та її тренером Олексієм Новіковим. Причиною чуток стала емоційна реакція спортсмена на появу його підопічної у фіналі проєкту та спільний контент у соцмережах.

В інтерв'ю Ксенії Щербач для її YouTube-проєкту "Кейс" Маґдалина запевнила, що не має романтичних стосунків зі стронгментом, хоча не приховує, що вони багато часу проводять разом.

Читайте також: "Новий етап": учасник шоу "Зважені та щасливі" мобілізувався до війська

Маґда Димид та Олексій Новіков на шоу "Зважені та щасливі"
Маґда Димид та Олексій Новіков на шоу "Зважені та щасливі"
Фото: instagram.com/magda.dymyd

"У нас чисто дружні стосунки. Хоча він далі мене тренує: я йому скидаю звіти, скільки важу, фоткаю себе, щоб ми бачили мій прогрес. Я думаю, що ми з Олексієм занадто різні, щоби ставати парою. У нас різні світогляди", - розповіла вона.

Маґда та Олексій
Маґда та Олексій
Фото: instagram.com/magda.dymyd

Втім, тісне спілкування з Новіковим все ж вплинуло на її особисте життя. За словами дівчини, через місяць після проєкту вона почала зустрічатися з хлопцем, однак їхні стосунки завершилися через ревнощі до тренера.

Продовження після реклами
РЕКЛАМА

"Все було чудово, а потім він мене кинув, бо приревнував до Олексія. Ми спілкуємося просто як друзі, але так, багато, часом кожен день. Буває, що тиждень ми взагалі можемо не спілкуватися. Коли він приїжджає до Львова, ми йдемо тренуватися, рілси знімати. І тут він [хлопець] каже: "Я не можу так, це не окей". Я йому все розповіла, які в нас стосунки з Олексієм. Можливо, він просто собі чесно зізнався, що не готовий мене ділити з якимись іншими хлопцями", - зазначила Маґда.

Продовження після реклами
РЕКЛАМА

Раніше ми розповідали, що учасниця шоу "Зважені та щасливі-10" Надія Варчук вдруге стала мамою.

Цікаві новини для вас:

Завантаження...