Чотири місяці тому російська ракета пошкодила будинок Володимира Остапчука та його колишньої дружини Христини Горняк, який вони поділили після розлучення та гучного конфлікту. Нотаріус подалася на державну програму "єВідновлення" та вже отримала компенсацію.

У коментарі "Ранку у великому місті" Христина пояснила, що заявку на виплати подала лише вона, тож і кошти надійшли виключно їй. 

Читайте також: "Ось це відшкодували": Олена Тополя здивувала сумою державної компенсації після ракетного удару

Христина Горняк
Христина Горняк
Фото: instagram.com/kristygor

"Другий власник, на жаль, не подав, але це і добре, тому що мені вся сума прийде і я зможу з нею скористатися, щоб зробити відновлення будинку", - зазначила вона.

Горняк додала, що вже отримала виплату від держави, однак її розміру недостатньо для повного відновлення житла.

Продовження після реклами
РЕКЛАМА

"На жаль, я так розумію, що її не вистачить, тому що пошкоджень більше. Але я вважаю, що сума гарна. На такі пошкодження 500 тисяч всім в нашому цьому містечку. Як я чула, що якщо повністю будинок зруйновано, то 2 мільйони давали, а якщо на такі пошкодження, як в нас – 500 тисяч. Але в нас трішки більше пошкоджень", - розповіла вона. 

Продовження після реклами
РЕКЛАМА
Будинок після удару РФ
Будинок після удару РФ
Фото: instagram.com/vova_ostapchuk

Будинок розташований в котеджному містечку "Золоче" поблизу Києва, у селі Вишеньки. Його будівництво Остапчук і Горняк почали у 2021 році, однак після розлучення в 2022-му роботи зупинили.

Невдовзі Володимир відновив будівництво зі своєю новою обраницею Катериною Полтавською, яка згодом стала його дружиною і народила сина. Подружжя планувало оселитися у будинку, однак Христина наполягала на поділі майна 50 на 50. 

Володимир Остапчук біля будинку у червні 2022 року
Володимир Остапчук біля будинку у червні 2022 року
Фото: instagram.com/vova_ostapchuk

Горняк неодноразово заявляла, що прагнула мирного врегулювання ситуації, однак, за її словами, домовитися з колишнім чоловіком не вдалося. У грудні 2024 року вона повідомила, що поділ майна вирішуватиметься через суд.

У червні 2025-го Христина розповіла, що питання з нерухомістю зрештою вдалося врегулювати: кожному дісталася половина, як це передбачено законом. Після цього будинок виставили на продаж.

Після російського удару та публічного конфлікту, Катерина Остапчук заявила, що вони з Володимиром хочуть продати свою частку, щоб подальшим питанням відновлення разом із Христиною займалися вже нові власники. На початку червня подружжя емігрувало до Канади.

Володимир Остапчук з Катериною та їхнім сином Тимофієм
Володимир Остапчук з Катериною та їхнім сином Тимофієм
Фото: instagram.com/vova_ostapchuk

Раніше ми писали, що Христина Горняк повідомила, що офіційно повернула собі дівоче прізвище.

Цікаві новини для вас:

Завантаження...