Іран завдав ударів ракетами та безпілотниками по американських військових об'єктах у Кувейті та Бахрейні, назвавши це відповіддю на нещодавні атаки США по своїй території.
Про це повідомляють CNN із посиланням на Reuters, а також іранські джерела — Корпус вартових ісламської революції (КВІР), державний телеканал Press TV та агентство Anadolu.
У КВІР заявили, що американські удари стали порушенням режиму припинення вогню та, за їхніми словами, "унеможливлюють подальший дипломатичний процес".
За твердженням іранської сторони, під удар потрапили стратегічні військові об'єкти США, серед яких авіабаза "Алі Аль-Салем" у Кувейті та штаб П'ятого флоту ВМС США в Бахрейні. В Ірані наголосили, що операція стала відповіддю на дії американських військових.
Крім того, представники КВІР попередили, що у разі подальшої ескалації Сполучені Штати отримають, за їхніми словами, "нищівну відповідь".