Президент США Дональд Трамп повідомив, що американські військові завдали нових ударів по іранських військових об'єктах, пояснивши це черговим, за його словами, порушенням Іраном режиму припинення вогню.
Про це глава Білого дому написав у своїй соціальній мережі Truth Social.
За словами Трампа, американська авіація атакувала сховища іранських ракет і безпілотників, а також прибережні радіолокаційні станції. Він заявив, що ці дії стали відповіддю на повторне порушення домовленостей про припинення вогню.
"Американські літаки щойно завдали удару по іранських сховищах ракет і дронів, а також по прибережних радіолокаційних станціях за чергове порушення угоди про припинення вогню! Цілком можливо, що вони ніколи не винесуть уроку!" – написав президент США.
Крім того, Трамп знову виступив із жорстким попередженням на адресу Тегерана. Він заявив, що у разі подальшої ескалації Вашингтон може вдатися до нових військових дій.
"Може настати момент, коли ми більше не зможемо бути розсудливими і будемо змушені військовим шляхом довести до кінця те, що ми дуже успішно розпочали. Якщо це станеться, Ісламська Республіка Іран перестане існувати!" – наголосив американський лідер.
Нагадаємо, Іран завдав ударів ракетами та безпілотниками по американських військових об'єктах у Кувейті та Бахрейні, назвавши це відповіддю на нещодавні атаки США по своїй території.