Наступну Конференцію з відновлення України у 2027 році прийме столиця Естонії — Таллінн. Вона стане наступною країною, яка має організувати міжнародну зустріч.

Про це повідомило Міністерство закордонних справ Естонії після завершення цьогорічного форуму у польському Гданську.

За словами глави естонського МЗС Маргуса Тсахкна, відбудова України є найбільшим економічним проєктом Європи наступного десятиліття. Окрім відновлення інфраструктури, зруйнованої агресією РФ, йтиметься про розвиток демократичних інституцій та глибшу інтеграцію України до ЄС.

Продовження після реклами
РЕКЛАМА

Естонія вже з 2022-го реалізує сотні проєктів щодо відновлення, а десятки підприємств та організацій щодня допомагають Україні посилювати стійкість. Організація конференції у Таллінні стане символом довгострокової підтримки та просування цього стратегічного процесу на міжнародному рівні.

Він також зауважив, що Естонія має намір залучити до підготовки конференції країни Балтії та Північної Європи у форматі NB8, що дозволить об’єднати ресурси й досвід регіону для надання Україні ще ефективнішої допомоги та пришвидшити процес відбудови й інтеграції з Європою.

25–26 червня у Гданську відбулася п’ята Конференція з відновлення України. Українську делегацію очолила прем’єрка Юлія Свириденко. Президент Володимир Зеленський не брав участі через нове загострення у польсько-українських відносинах. Прем’єр Польщі Дональд Туск на відкритті заявив, що майбутнє можна будувати лише на правді, взаємній повазі та розумінні історії.

Продовження після реклами
РЕКЛАМА

Нагадаємо, під час Конференції з відновлення України URC 2026 НЕК "Укренерго" уклала низку угод із міжнародними партнерами. Кошти спрямують на зміцнення української енергосистеми.

Завантаження...