У середу, 24 червня, російські окупанти завдали удару безпілотниками по центру міста Конотоп на Сумщині. Внаслідок влучання у будівлю кінотеатру постраждали цивільні мешканці, які перебували неподалік.

Про це повідомляють міський голова Артема Семеніхін, місцеві Телеграм-канали та Олег Григоров із Сумської ОВА, передає "Апостроф".

Деталі атаки

Удар по цивільній інфраструктурі в центрі міста відбувся близько 12:15–12:45. За словами міського голови Конотопа Артема Семеніхіна, ворог використав кілька безпілотників. У момент атаки поблизу місця влучання перебували люди, зокрема діти, які гралися біля фонтану неподалік кінотеатру.

Продовження після реклами
РЕКЛАМА

Наслідки удару

Станом на зараз відомо про двох поранених серед цивільного населення – чоловіка та жінку, які проходили повз. Як уточнив Артем Семеніхін, у чоловіка зафіксовано важку травму ноги, а жінка отримала поранення в ділянку шиї. Постраждалим надають медичну допомогу.

В ОВА підтвердили факт атаки на цивільну інфраструктуру. Олег Григоров із Сумської ОВА зазначив: 

"Відомо щонайменше про двох поранених — жінку та чоловіка. У чоловіка важка травма, медики надають необхідну допомогу".

Продовження після реклами
РЕКЛАМА

 На місці події продовжують працювати екстрені служби, наслідки атаки ще з’ясовуються.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що у лікарні помер 57-річний чоловік, який отримав надважкі травми внаслідок російського удару КАБ по околицях Сум. 

Завантаження...