У середу, 24 червня, російські окупанти завдали удару безпілотниками по центру міста Конотоп на Сумщині. Внаслідок влучання у будівлю кінотеатру постраждали цивільні мешканці, які перебували неподалік.
Про це повідомляють міський голова Артема Семеніхін, місцеві Телеграм-канали та Олег Григоров із Сумської ОВА, передає "Апостроф".
Деталі атаки
Удар по цивільній інфраструктурі в центрі міста відбувся близько 12:15–12:45. За словами міського голови Конотопа Артема Семеніхіна, ворог використав кілька безпілотників. У момент атаки поблизу місця влучання перебували люди, зокрема діти, які гралися біля фонтану неподалік кінотеатру.
Наслідки удару
Станом на зараз відомо про двох поранених серед цивільного населення – чоловіка та жінку, які проходили повз. Як уточнив Артем Семеніхін, у чоловіка зафіксовано важку травму ноги, а жінка отримала поранення в ділянку шиї. Постраждалим надають медичну допомогу.
В ОВА підтвердили факт атаки на цивільну інфраструктуру. Олег Григоров із Сумської ОВА зазначив:
"Відомо щонайменше про двох поранених — жінку та чоловіка. У чоловіка важка травма, медики надають необхідну допомогу".
Продовження після рекламиРЕКЛАМА
На місці події продовжують працювати екстрені служби, наслідки атаки ще з’ясовуються.
Раніше "Апостроф" повідомляв, що у лікарні помер 57-річний чоловік, який отримав надважкі травми внаслідок російського удару КАБ по околицях Сум.