У ніч проти п'ятниці, 26 червня, ворог укотре завдав удару по енергетичній інфраструктурі Одещини.
Про це повідомляє компанія ДТЕК.
У компанії зазначили, що для проведення ремонтних робіт знадобиться певний час.
Наразі енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше відновити електропостачання для всіх жителів Одеської області.
Очільник Одеської ОВА Олег Кіпер вже зазначав, що в Ізмаїльському районі через пошкодження енергетичного об'єкта "тимчасово без світла залишилися кілька населених пунктів".
Крім того, атака призвела до пошкодження цивільної інфраструктури. За словами Олега Кіпера, "в результаті атаки спалахнув котеджний будинок. На жаль, одна людина постраждала".
Нагадаємо, внаслідок бойових дій та обстрілів енергетичних об'єктів частина споживачів у Дніпропетровській, Запорізькій, Одеській, Харківській, Полтавській та Херсонській областях тимчасово залишається без електропостачання.