Російські війська завдали удару по Сумській громаді, використавши три швидкісні реактивні безпілотники. Зафіксовані пошкодження багатоповерхових та приватних будинків, транспорту, а також об'єктів інфраструктури за сімома адресами.
Про це повідомив начальник Сумської ОВА Олег Григоров.
За висновками фахівців, застосовані ворогом дрони летять значно швидше за звичайні ударні БпЛА, що ускладнює реагування на такі повітряні цілі.
Станом на зараз по медичну допомогу звернулися вже 18 людей. Найважчі травми отримала 47-річна жінка, яка постраждала внаслідок удару поблизу багатоповерхового будинку — наразі вона перебуває під наглядом медиків.
Окрім неї, у лікарнях залишаються двоє дорослих та двоє дітей. Іншим пораненим надали необхідну допомогу на місці або відпустили додому після медичного огляду.
На місцях подій триває ліквідація наслідків ворожої атаки, залучені всі профільні служби, медики та волонтери. Очільник ОВА зазначив, що усім постраждалим громадянам буде надана необхідна допомога.

Атака на Суми 27 червня: що відомо
Нагадаємо, в ніч на 27 червня російські війська здійснили масовану атаку безпілотниками по території Сумської області. Під ударом опинився Охтирський район, де, за попередніми даними, були поранені десятеро людей.
Рятувальники продовжують працювати на місцях влучань, а правоохоронці документують наслідки чергового воєнного злочину російських окупантів.
Раніше кількість постраждалих унаслідок ранкової атаки російських безпілотників на Суми зросла до 13 осіб. Серед поранених — двоє дітей.