27 червня російську столицю знову атакували українські безпілотники. У місті з початку доби працюють системи протиповітряної оборони, а місцева влада звітує про ліквідацію десятків повітряних цілей на підльоті до Москви.

Про це повідомляє "Апостроф" із посиланням на повідомлення мера міста Сергія Собяніна.

Він зазначив, що загалом за цю добу був збитий 21 безпілотник, який летів на Москву.

Продовження після реклами
РЕКЛАМА

Зокрема, о 19:35 за місцевим часом посадовець повідомив, що Міноборони збило два безпілотники, які летіли на місто.

О 19:40 — що було відбито атаку ще одного БпЛА. На місці падіння уламків працювали фахівці екстрених служб.

О 19:55 — про збиття двох безпілотників, які летіли на столицю країни-агресорки.

Продовження після реклами
РЕКЛАМА

О 20:16 — що система ППО Міноборони знищила три БпЛА, які летіли на Москву.

О 20:48 — про збиття двох безпілотників, які летіли на місто. Фахівці екстрених служб прибули на місце падіння уламків.

Посилення захисту Москви від дронів ЗСУ

Як повідомляв Telegraph, після атаки по Московському НПЗ у Капотні росіяни перекинули з фронту комплекси протиповітряної оборони для захисту. Видання посилалося на відповідні знімки, поширені у соцмережах. Російські військові перевезли зенітно-ракетні комплекси "Панцир". Зокрема, ЗРК встановили за кількасот метрів від Московського НПЗ у Капотні. 

Про те, що "Панцир" міг бути доставлений саме з передової, свідчить встановлена ​​на ньому спеціальна захисна сітка, зауважують військові експерти. Такі сітки, які росіяни називають "мангалом", встановлюють для захисту від БпЛА ближнього радіусу дії, які полюють за бойовою технікою, що розташована за лінією фронту.

Як розповідав "Апостроф", у ніч на 22 червня Москву та область атакували безпілотні літальні апарати. Місцеві жителі масово фіксували прольоти дронів у напрямку російської столиці, після чого у місті та регіоні почала працювати протиповітряна оборона. 

Завантаження...