У четвер, 25 червня, у частині районів лівобережної частини Києва було скасовано дію екстрених відключень електроенергії, які були запроваджені раніше.
Про це повідомляє ДТЕК, передає "Апостроф".
Обмеження вводилися через технологічне порушення на одному з енергооб’єктів, що спричинило припинення постачання світла для всіх категорій споживачів.
"Лівий берег Києва: екстрені відключення скасовані", – йдеться в повідомленні ДТЕК.
Що робити, якщо світло досі не з'явилося
Попри скасування екстрених обмежень, у деяких будинках електроенергія може бути відсутня через інші причини. У компанії зазначають, що в таких випадках, ймовірно, виникла локальна аварія.
"Якщо у вашій оселі до сих пір відсутнє світло, можливо сталась локальна аварія", – повідомили в ДТЕК.
Продовження після рекламиРЕКЛАМА
Для того, щоб перевірити статус електропостачання за конкретною адресою, мешканцям рекомендують скористатися офіційним чат-ботом компанії.
Контекст події
Нагадаємо, що обмеження були запроваджені за розпорядженням "Укренерго" через технічні проблеми в енергосистемі. Спеціалісти проводили аварійно-відновлювальні роботи, щоб стабілізувати роботу обладнання.