У четвер, 25 червня, у частині районів лівобережної частини Києва було скасовано дію екстрених відключень електроенергії, які були запроваджені раніше. 

Про це повідомляє ДТЕК, передає "Апостроф".

Обмеження вводилися через технологічне порушення на одному з енергооб’єктів, що спричинило припинення постачання світла для всіх категорій споживачів.

Продовження після реклами
РЕКЛАМА

"Лівий берег Києва: екстрені відключення скасовані", – йдеться в повідомленні ДТЕК.

Що робити, якщо світло досі не з'явилося

Попри скасування екстрених обмежень, у деяких будинках електроенергія може бути відсутня через інші причини. У компанії зазначають, що в таких випадках, ймовірно, виникла локальна аварія.

"Якщо у вашій оселі до сих пір відсутнє світло, можливо сталась локальна аварія", – повідомили в ДТЕК.

Продовження після реклами
РЕКЛАМА

Для того, щоб перевірити статус електропостачання за конкретною адресою, мешканцям рекомендують скористатися офіційним чат-ботом компанії.

Контекст події

Нагадаємо, що обмеження були запроваджені за розпорядженням "Укренерго" через технічні проблеми в енергосистемі. Спеціалісти проводили аварійно-відновлювальні роботи, щоб стабілізувати роботу обладнання. 

Завантаження...