У частині районів Києва в четвер, 25 червня, застосували аварійні відключення електроенергії. Обмеження стосуються усіх категорій споживачів. Причиною стало технологічне порушення, яке виникло на одному з енергетичних об’єктів.

Про це повідомляє "Укренерго", передає "Апостроф".

Хід ремонтних робіт

Наразі на пошкодженому об’єкті вже тривають аварійно-відновлювальні роботи. Фахівці працюють над тим, щоб відновити роботу обладнання.

Продовження після реклами
РЕКЛАМА

"Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше повернути пошкоджене обладнання в роботу", – зазначили в Укренерго.

Коли відновлять постачання

Обмеження діятимуть тимчасово. Як повідомили в Укренерго, "обмеження будуть скасовані одразу після стабілізації ситуації в енергосистемі". 

Поки тривають ремонтні роботи, киян, у яких наразі є світло, просять використовувати електроенергію ощадливо, щоб знизити навантаження на систему.

Продовження після реклами
РЕКЛАМА

Як повідомляв перед цим "Апостроф", на лівобережжі столиці у четвер, 25 червня, введено екстрені відключення електроенергії. 

Рішення про обмеження енергопостачання було ухвалено за розпорядженням Укренерго. Мешканців просять максимально економно споживати електрику, щоб зменшити навантаження на енергосистему.

Завантаження...