На лівобережжі столиці у четвер, 25 червня, введено екстрені відключення електроенергії. 

Про це повідомляє ДТЕК, передає "Апостроф".

Рішення про обмеження енергопостачання було ухвалено за розпорядженням Укренерго. Мешканців просять максимально економно споживати електрику, щоб зменшити навантаження на енергосистему.

Продовження після реклами
РЕКЛАМА

Ситуація в районах

Жителі Дарницького району повідомляли про часткове зникнення електроенергії, а також фіксували різкі перепади напруги. 

Причини запровадження екстрених відключень офіційно не озвучені. Водночас місцеві канали припускають, що обладнання може реагувати на аномальну спеку, яка зараз тримається у столиці. 

Продовження після реклами
РЕКЛАМА
Завантаження...