Ворог завдав ракетного удару по Білопіллю на Сумщині. Двома ракетами окупанти поцілили по навчальних закладах.

Про це повідомив очільник Сумської обласної адміністрації Олег Григоров.

 

Продовження після реклами
РЕКЛАМА

"Двома ракетами росіяни поцілили по будівлях освітніх закладів. Є значні пошкодження. Дітей там не було. Але на місці перебували працівники. Є постраждалі. Працівницю одного із закладів госпіталізували. Їй надають необхідну медичну допомогу", - повідомив він.

 

За словами Григорова, вибуховою хвилею також пошкоджені будинки поруч.

Продовження після реклами
РЕКЛАМА

Як повідомлялося, у семи областях є знеструмлення через російські атаки.

 

Завантаження...