Протягом останньої доби російська армія зазнала чергових суттєвих втрат у живій силі та техніці. ЗСУ ліквідували понад 1 200 окупантів та знищили велику кількість безпілотників, які ворог використовував для розвідки та атак.

Про це повідомляє Генштаб ЗСУ, передає "Апостроф".

Втрати ворога за добу

Лише за останню добу українські захисники знешкодили:

Продовження після реклами
РЕКЛАМА
  • Особовий склад: 1 270 окупантів.
  • БПЛА оперативно-тактичного рівня: 1 994 одиниці.
  • Артилерійські системи: 67 одиниць.
  • Автомобільна техніка та цистерни: 450 одиниць.
  • РСЗВ: 4 одиниці.
  • Засоби ППО: 3 одиниці.
  • Наземні робототехнічні комплекси: 2 одиниці.
  • Танки: 1 одиниця.
  • Бойові броньовані машини: 2 одиниці.
  • Спеціальна техніка: 6 одиниць.

Загальна статистика від початку вторгнення

З 24 лютого 2022 року, за оцінками Генштабу, Росія втратила вже близько 1 397 060 осіб особового складу. Серед іншої знищеної техніки за весь період війни — понад 12 тисяч танків, понад 44 тисячі артилерійських систем та сотні одиниць авіації. У Генштабі зазначають, що всі наведені "дані уточнюються".

Також ми писали, що в ніч на 25 червня у Краснодарському краї Росії сталася пожежа на Полтавській нафтобазі. За попередніми даними, загоряння виникло в результаті падіння уламків безпілотних літальних апаратів. Наразі відомо про пожежу на щонайменше трьох резервуарах із пальним. 

Продовження після реклами
РЕКЛАМА
Завантаження...