У середу, 24 червня, російські війська здійснили чергову атаку на автозаправну станцію у Сумах. Цього разу ціллю стала АЗС у Зарічному районі міста.

Про це повідомив начальник Сумської міської військової адміністрації Сергій Кривошеєнко.

За даними керівника ОВА, близько 12:00 дня дрон-камікадзе типу "Герань-2" влучив по АЗС на околиці міста. Внаслідок удару постраждали троє людей – 65-річний та 42-річний чоловіки перебувають у лікарні, їхні травми не є тяжкими. Ще одному потерпілому надано медичну допомогу. Була пошкоджена інфраструктура станції та кілька автомобілів.

Продовження після реклами
РЕКЛАМА
 

Згодом, о 15:23, росіяни завдали повторного удару по території АЗС у Зарічному районі міста. Попередньо відомо про ще одного травмованого. Після атаки виникла пожежа, яку оперативно локалізували рятувальники.

 

Начальник Сумської міської військової адміністрації повідомив, що інші наслідки обстрілів наразі уточнюються, служби працюють на місці.

Як розповідав "Апостроф", раніше ворожий БпЛА атакував АЗС на околиці Сум. Постраждали троє людей. За попередньою інформацією, ушкодження не важкі.

Продовження після реклами
РЕКЛАМА
Завантаження...