З 25 червня відкрито реєстрацію електронних кабінетів для вступників до закладів фахової передвищої освіти.
Про це повідомили в Міністерстві освіти і науки України.
"Реєстрація триватиме до 15 жовтня, але радимо орієнтуватися на терміни приймання заяв. Для вступників на основі 9 класів це період з 1 до 20 липня 2026 року. Створити кабінет можна і до, і під час подання заяв", - йдеться у повідомленні.
Усі інші вступники зможуть створювати електронні кабінети з 1 липня.
Для здобуття фахової передвищої освіти приймають:
- випускників 9 класів (на основі БСО) — за денною (дуальною) формою здобуття освіти одночасно із виконанням освітньої програми повної загальної (профільної) середньої освіти професійного спрямування;
- випускників 11 класів (на основі ПЗСО) — на перший рік навчання за освітньо-професійною програмою фахового молодшого бакалавра;
- вступників на основі диплома кваліфікованого робітника (КР).
Як повідомляв "Апостроф", з 1 липня у Києві проїзд для школярів стане платним.