Національна енергетична компанія "Укренерго" не прогнозує застосування заходів обмеження споживання електроенергії на понеділок, 29 червня.
Про це свідчать дані компанії, опубліковані увечері 28 червня.
Енергетики закликають громадян перенести користування потужними електроприладами на денний час — з 10:00 до 16:00.
Окрім цього, українців просять ощадливо споживати електроенергію у вечірні години — з 18:00 до 22:00.
Нагадаємо, під час Конференції з відновлення України URC 2026 НЕК "Укренерго" уклала низку угод із міжнародними партнерами на суму більш ніж €100 млн. Кошти спрямують на зміцнення української енергосистеми.