За останню добу українські сили оборони ліквідували ще 1190 російських загарбників. Загальна кількість особового складу ворога, втраченого з початку повномасштабного вторгнення, наблизилася до позначки у 1,4 мільйона осіб.
Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ, передає "Апостроф".
Втрати ворога у техніці
Окрім живої сили, за минулу добу російська армія зазнала суттєвих втрат у техніці. Зокрема, було знищено 51 артилерійську систему, 9 наземних робототехнічних комплексів, 8 бойових броньованих машин та 384 одиниці автомобільної техніки. Також українські захисники ліквідували 2 засоби протиповітряної оборони, 1 танк та 1 реактивну систему залпового вогню.
Значної шкоди завдано ворожій розвідці та атакам з повітря: за добу було знищено 2015 безпілотників оперативно-тактичного рівня. Також Генштаб відзвітував про знищення 5 одиниць спеціальної техніки.
У повідомленні Генштабу зазначається:
"Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 22.06.26 орієнтовно склали близько 1 393 140 осіб".
Військові наголошують, що дані про втрати ворога постійно уточнюються.
Читайте також в "Апострофі" про те, що в ніч на 22 червня Москву та область атакували безпілотні літальні апарати. Місцеві жителі масово фіксували прольоти дронів у напрямку російської столиці, після чого у місті та регіоні почала працювати протиповітряна оборона. Інформація про наслідки наразі уточнюється.
Крім того, вночі в тимчасово окупованому Криму зафіксували серію вибухів та пожеж. Повідомляється про атаку безпілотників на Таврійську ТЕС поблизу Сімферополя, а також про влучання в будівлю прикордонної служби ФСБ РФ в Армянську, після чого відбулася детонація боєприпасів.