Обшуки на Хмельницькій АЕС 25 червня проводяться в рамках розслідування розтрати близько 12 млн грн при проведенні публічних закупівель.
Про це повідомляє censor.net з посиланням на Офіс генпрокурора.
Прокуратура, СБУ та Нацполіція проводять слідчі дії у кримінальному провадженні за фактом розтрати грошових коштів у сумі близько 12 млн грн службовими особами при організації, проведенні публічних закупівель та постачанні Хмельницькій АЕС товару, зазначили в прокуратурі.
Обшуки проводять у місцях проживання та службових кабінетах ймовірно причетних до вчинення злочину осіб.
Також огляди проводяться у місцях зберігання майна – на території 3 та 4 енергоблоків Хмельницької АЕС, які перебувають на стадії будівництва.
Водночас станція продвожує роботу.
Раніше в "Енергоатомі" повідомили про проведення слідчих дій на території ХАЕС. Обшуки пов’язані з закупівлями, які проводили на підприємстві у попередні роки.