Лайм

​"Що ятрить моїх злорік": українську редакторку-блогерку здивували звинувачення у брехні та революційності її порад

Фото: facebook.com/olha.vasylieva.litred

Українська редакторка Ольга Васильєва обурена звинуваченнями в брехні. Здивувало й те, чому її поради вважають революційними.

Випадком з життя Васильєва поділилася на своїй сторінці в Facebook.

Редакторка розповіла, що її позначив у дописі про рідкісноземельні метали Віталій Чепинога, під яким вона почала читати коментарі.

"Злорічки набігли, не забарилися. Виявляється, що я в дописах брешу. Різне про себе читала, але таке вперше", - здивовано написала Васильєва.

Також додала, що говорила з письменником Сергієм Осокою і принагідно запитала, чому має багато гейтерів.

"Він каже: "Бо ти часто пишеш надто революційні речі". Щоправда, не уточнив, які саме. Я так і не зрозуміла, що революційного в жіночих назвах професій (фемінітиви в українській мові були завжди) або в пошуку відповідників для багатьох англізмів (це роблять усі європейські мови) або в тому, що у фольклорі є тільки вітання "Добрий день" і "Добрий вечір", а не "Доброго дня" і "Доброго вечора", або в тому, що з горнятка п'ють лише в Галичині. Усі ці теми традиційні, а не революційні", - наголосила редакторка.

Разом з тим Васильєва звернулася до своїх підписників.

"Тож прошу читачів і читачок написати в коментарях, які теми від мене вам здаються революційними, неприйнятними або ваш варіант, що ятрить моїх злорік", - сказала редакторка.

Раніше Ольга Васильєва, популярна серед користувачів соціальних мереж, звернула увагу на граматичні помилки в банківському застосунку Monobank.

До того ж відома українська філологиня виправила поширену помилку, якої зараз припускаються мало не всі українці та українські ЗМІ зокрема. Йдеться про "рідкоземельні метали", які почали обговорювати після відповідної заяви президента США Дональда Трампа.

Новини партнерів

Читайте також